Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Kierowco uważaj na pieszych

Jesień to czas, w którym wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa osób pieszych. Osoby te poruszając się po nieoświetlonych drogach, na których nie zawsze są wyznaczone są chodniki i pobocza często stają się ofiarami wypadków. Wczoraj późnym wieczorem do łomżyńskiego szpitala przywieziono 30-latka z połamanymi żebrami. Mężczyzna został potrącony na „61”. Kierowca był trzeźwy, a pieszemu pobrano krew na badania.

Jak informuje policja do wypadku doszło około 19.45 w okolicach wsi Zaruzie na trenie gminy Mistkowo. Mężczyzna został potrącony na jezdni. Prawdopodobnie 30-latek wtargną przed nadjeżdżającego volkswagena. Policjanci, którzy dotarli na miejsce wypadku mówią, że od rannego wyczuwalna była woń alkoholu. Pobrano mu krew do badań.

Przy okazji policjanci przypominają kierowcom, że jesień to okres w którym znacznie wcześniej robi się ciemno i idącego poboczem drogi pieszego – zwłaszcza jeśli nie jest w jaskrawym ubraniu – trudniej dostrzec, a w zderzeniu z szybko jadącym samochodem właściwie nie ma on szans na przeżycie...


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę