Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Marek W. z Kolna trzy miesiące spędzi w areszcie

Sąd Rejonowy w Białymstoku zdecydowała o aresztowaniu na trzy miesiące Marka W.. 35-letni mieszkańca Kolna jest podejrzany o podżeganie do zabójstwa swoich teściów, a także udział w obrocie narkotykami. Mężczyzna, to mąż kobiety, która w tajemniczych okolicznościach zniknęła dziewięć lat temu. Są podejrzenia, że została zamordowana.

Z ustaleń prokuratury wynika, że  Marka W. w 2008 roku miał  nakłaniać do zabójstwa teściów. To właśnie wówczas dzięki ich zaangażowaniu umorzoną sprawą tajemniczego zaginięcia w 2000 roku Katarzyna W., - żony Marka W. i matki ich dwójki dzieci – zajęły się ogólnopolskie media, a następnie Prokuratur Krajowa, która uznała że należy jeszcze raz zbadać okoliczności sprawy i zebrany w śledztwach materiał dowodowy.

Prokuratura Okręgowa W Białymstoku, na której polecenie zatrzymano w poniedziałek Marka W. nie ujawnia, kogo mieszkaniec Kolna miałby nakłaniać do zabójstwa rodziców żony i jaki status w śledztwie ma ta osoba. Nie podaje także, czy ma to bezpośredni związek ze zniknięciem Katarzyny W.
Wraz z Markiem W. sąd aresztował też innego mężczyznę, współpodejrzanego z nim o udział w obrocie 2 kg amfetaminy. Postanowienie sądu op tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn nie jest prawomocne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę