Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Podżegał do zabójstwa teściów...

Zarzut podżegania do zabójstwa swoich teściów, a także obrotu narkotykami postawiła w czwartek Markowi W. z Kolna Prokuratura Okręgowa w Białymstoku. To mąż kobiety, która w tajemniczych okolicznościach zniknęła dziewięć lat temu. Mężczyzna nie przyznał się do zarzutu podżegania do zabójstwa - poinformował PAP rzecznik prasowy prokuratury Adam Kozub. Zarzut udziału w obrocie 2 kg amfetaminy prokuratura postawiła też innemu mężczyźnie. Do sądu wystąpiła o aresztowanie obu na trzy miesiące.

Prokuratura nie ujawnia, kogo Marek W. miałby w 2008 roku nakłaniać do zabójstwa rodziców żony, a także czy ma to bezpośredni związek z jej zniknięciem. W ubiegłym roku właśnie, głównie za sprawą rodziny zaginionej kobiety, media zajęły się, umorzoną już wówczas, tajemniczą sprawą. To spowodowało, że decyzją Prokuratury Krajowej zostało podjęte na nowo. Prowadzi je obecnie prokuratura w Elblągu.

26-letnia Katarzyna W., matka dwójki dzieci, zniknęła w 2000 roku. Uznając, że brak jest znamion przestępstwa, śledztwo w tej sprawie umorzono kilka lat temu. Rodzina kobiety podejrzewa morderstwo, w śledztwie stawiana była m.in. teza, że sprawcą jest mąż. Dotąd nie udało się odnaleźć jednak zwłok, nie natrafiono też na żadne informacje pozwalające stwierdzić, że kobieta wciąż żyje.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę