Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Bezpłatne szkolenia z PROW

Rolnicy i mieszkańcy miasteczek z terenu powiatu łomżyńskiego mają szansę nie tylko dowiedzieć się więcej o realizowany w Polsce Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, ale także zdobyć praktyczną wiedzę o pozyskiwaniu z niego funduszy. Szkolenia organizuje AGRO EDUKO. Dzięki funduszom unijnym, udział w ponad miesięcznym szkoleniu jest bezpłatny

Projekt bezpłatnych szkoleń realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w ramach działania 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.  W ramach szkolenia jego  uczestnicy uzyskają podstawową wiedzę i umiejętności w zakresie działań związanych z   Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
- Szczególną uwagę pragniemy skierować na środki jakie można uzyskać w ramach działań „Odnowa i rozwój wsi”, „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”, „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”. Będzie można także pogłębić swoją wiedzę z zakresu Cross Compliance- Zasada Wzajemnej  Zgodności w gospodarstwie rolnym - mówi Iwona Modzelewska, której firma doradczo-szkoleniowa AGRO EDUKO organizuje te szkolenia.
Szkolenia prowadzone będą w formie warsztatów, ćwiczeń oraz dyskusji. Przewidziany jest m.in. dwudniowy wyjazd do gospodarstwa agroturystycznego w czasie którego uczestnicy zapoznają się z zasadami ich działalności oraz perspektywami rozwoju w latach następnych.
- Tam też właściciel tych gospodarstw podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z prowadzeniem działalności agroturystycznej – dodaje Modzelewska.
Dodatkowym atutem projektu jest, że realizuje go firma działająca na terenie wiejskim i jej doświadczenia  związane z prowadzeniem działalności, w tym także pozyskiwaniem środków zewnętrznych na działanie, będzie jednym z elementów szkolenia.

Dodajmy, że projekt realizowany jest w okresie od 1.09. do 31.12 2009r., a szkolenie zaplanowane jest w okresie od 10.10 do 15.11. 2009r. Zapisy do udziału w szkoleniu prowadzone są w biurze projektu w Oddziale Regionalnym Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Łomży przy ul. Mickiewicza 59. Kartę zgłoszenia znajduje się w załączniku, a więcej informacji można uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 086 216 45 62 w godzinach od 8.00 do 16.00.

Załączniki


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę