Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 12 kwietnia 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kolneński Bison Bial będzie sprzedany

Kolneńska filia białostockiego Bison Bialu idzie na sprzedaż! Taką decyzję podjęło walne zgromadzenie akcjonariuszy Bisona. Borykająca się z długami i spadkiem liczby zamówień firma, od dawna chce pozbyć się filii w Bielsku Podlaskim i Kolnie. Kryzys utrudnił te plany.

"Decyzji w sprawie Bielska na razie nie podjęto" - informuje jeden z członków zarządu Bison Bial-u.
Białostocka firma musiała sprzedać jedną z filii, bo taki był jeden z warunków pomocy finansowej otrzymanej z Unii. W oddziale w Kolnie pracuje teraz około 120-tu osób. (mch)


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę