Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Bezpieczne Gospodarstwo Rolne ze wsi Ciemnoszyje

Regina i Jan Zawadzcy ze wsi Ciemnoszyje znaleźli się w gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Rolnicy spod Grajewa zajęli czwarte miejsce. Puchar i nagrodę odbiorą w przyszłym miesiącu podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POLAGRA Farma w Poznaniu.

Organizatorami przeprowadzanego po raz siódmy konkursu są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Państwowa Inspekcja Pracy. Celem konkursu było promowanie zasad ochrony zdrowia i życia w procesie pracy oraz poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych. Do udziału w kwalifikacjach zostało zgłoszonych 1168 gospodarstw indywidualnych. Każde z nich było zwizytowane i ocenione przez Regionalne Komisje Konkursowe, które wyłoniły 147 najlepszych gospodarstw do etapu wojewódzkiego, a następnie 16 najbezpieczniejszych gospodarstw w kraju. To z tej grupy Centralna Komisja Konkursowa wybrała zwycięzców konkursu.
Gospodarstwo rolne laureatów z województwa podlaskiego, państwa Reginy i Jana Zawadzkich, specjalizuje się w hodowli i chowie bydła mlecznego. Rolnicy ze wsi Ciemnoszyje wykazali się dbałością o bezpieczeństwo i higienę pracy wynikającą nie tylko z zastosowania nowoczesnej technologii produkcji, ale także wprowadzili udogodnienia i rozwiązania techniczne poprawiające warunki pracy – ocenia Barbara Sołomiewicz dyrektor białostockiego Oddziału Regionalnego KRUS.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę