Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Łomża przygotowana do sezonu grzewczego.

Wszystkie budynki Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej są już przygotowane do rozruchu centralnego ogrzewania i ciepło - jeśli zajdzie taka potrzeba - może popłynąć do kaloryferów w każdej chwili. W tym roku w kompaktowe węzły cieplne wyposażono budynki przy ul. Przykoszarowej 31, Konstytucji 3 Maja 5, 8 i 9, przy Długiej 18 oraz Grand Market. W budynku przy ul. Pięknej 13 założono instalację ciepłej wody użytkowej, dzięki czemu z mieszkań zniknęły bojlery. W kompaktowych węzłach cieplnych proces regulacji parametrów c.o. i c.w. jest w pełni zautomatyzowany. Nad ich poprawnością czuwa cyfrowy regulator z możliwością zdalnej kontroli poprawności pracy układu.


Również budynki porzy ul. Konstytucji 3 Maja i Prusa, w których zastosowano niezależne od MPEC niekonwencjonalne źródła energii są już przygotowane do nadejścia zimy. Latem zmodernizowano urządzenia, które poprawią jakość zastosowanych tu kolektorów słonecznych. W ciagu pierwszych dwóch tygodni października lokatorzy łomżyńskiej spółdzielni mieszkaniowej otrzymaja indywidualne rozliczenia zużycia energii cieplnej w minionym sezonie grzewczym.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę