Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Burzowo

Synoptycy z białostockiego Zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed burzami, które dziś przez cały dzień mogą występować nad regionem. W ich trakcie lokalnie może spaść nawet do 40 litrów wody na metr kwadratowy powierzchni, a wiatr może osiągać w porywach nawet czasie od 50 do 80 km/h.

Spodziewane skutki przejścia nawałnicy to zakłócenia w pracy urządzeń elektrycznych, zagrożenie pożarowe, a także zagrożenie życia od uderzenia piorunów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę