Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 lutego 2023 napisz DONOS@

Piraci drogowi strzeżcie się...

Główne zdjęcie
Kierowco uważaj. Oto osiem nieoznakowanych policyjnych opli z wideorejestratorami i nowy motocykl z takim sprzętem, które jeżdżą po drogach województwa podlaskiego. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Teraz piratom drogowym będzie jeszcze trudniej znaleźć kawałek „wolnej” drogi aby poszaleć. Do ośmiu jeżdżących pod drogach województwa podlaskiego nieoznakowanych policyjnych samochodów w których zamontowane są wideorejestratory dołączył teraz jeszcze motocykl wyposażony w taki sprzęt. Wczoraj wszystkie pojazdy przeszły kolejną legalizację zamontowanych w nich urządzeń rejestrujących wykroczenia drogowe i są gotowe by ruszyć w pościg za piratem.

Legalizacji urządzeń zamontowanych w ośmiu policyjnych oplach, oraz na jednym motorze odbyła się na białostockim lotnisku na Krywlanach. Przy okazji na ulicach stolicy województwa przeprowadzono „pokaz siły” organizując akcję „Prędkość”. Wszystkie pojazdy przez kilka godzin kontrolowały ruch pojazdów na głównych ulicach Białegostoku, a efektem tego było zatrzymanie i ukaranie blisko 50 kierowców. Jak podaje policja główne wykroczenia jakie rejestrowały  kamery to zbyt szybka jazda i nieprawidłowe wyprzedzanie. Niechlubnym rekordzistą nadmiernej prędkości był pędzący ulica Mickiewicza w Białymstoku kierowca fiata. Mężczyzna jechał 99 km/h, na ograniczeniu do 50 km/h. Dostał mandat w wysokości 400 złotych i 8 punktów karnych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę