Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Złodzieje chodzą wśród nas

Kilka kradzieży odnotowali w ostatnim czasie grajewscy policjanci. Złodzieje wykorzystują przede wszystkim nieuwagę właścicieli. Ci którzy „odwiedzili” mieszkańców Grajewa i okolic zabrali pieniądze lub sprzęt na łączną kwotę ponad 5 tys zł.

Jak informuje policja mieszkanka Grajewa poinformowała ich, że do jej mieszkania, gdzie była z mężem, przyszła kobieta w wieku około 40 lat. Oferowała do sprzedaży sztućce. Gdy wyszła domownicy odkryli, że w sypialni został wyłamany zamek jednej z szuflad. Z wnętrza zniknęło 3500 złotych. Podobna sytuacja miała miejsce w Szczuczynie. Tam nieznany sprawca również wykorzystując chwilową nieuwagę gospodarzy z szuflady stolika ukradł 1000 złotych. W tej samej miejscowości miało miejsce kolejne zdarzenie. W tym przypadku łupem złodzieja padł rower pozostawiony bez zabezpieczenia przy jednym ze sklepów. Właściciel jego wartość oszacował na 1000 złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę