Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Brutalne morderstwo w okolicach Zambrowa

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Makabrycznego odkrycia dokonali policjanci w miejscowości Sędziwuje niedaleko Zambrowa. W sobotę późnym wieczorem policja otrzymała sygnał o zamordowanej młodej dziewczynie. Niestety sygnał okazał się prawdziwy. Prokuratura z Zambrowa, która prowadzi śledztwo w tej sprawie informacji szczegółowych na ten temat, na tym etapie śledztwa nie chce podawać. Potwierdza jedynie fakt, że młoda dziewczyna – w wieku 21 lat - została zamordowana. Zatrzymano już dwóch mężczyzn w wieku 23 i 26 lat, którzy podejrzani są o dokonanie morderstwa. Na razie nie są znane motywy zbrodni.

Gazeta Współczesna na swojej stronie internetowej podaje, że była to zbrodnia wyjątkowo brutalna. Powołując się na nieoficjalnie informacje podaje ona, że ciało dziewczyny zostało poćwiartowane i wrzucone do ogniska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę