Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Strażak zginął na służbie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

55-letni strażak z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaci zmarł podczas wyjazdu do akcji gaśniczej. Jak wyjaśnia st. bryg. Jan Chludziński, zastępca komendanta PSP w Łomży, jednostka z Gaci została zadysponowana nocą do gaszenia palących się ciuków słomy. Wracając do jednostki kierowca strażackiego wozu bojowego marki volvo zjechało na lewy pas ruchu, a następnie wjechał do przydrożnego rowu. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził, że 55-latek nie żyje...

Do tragicznego zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Strażacy z Gaci wyjechali nocą do zgłoszenia o płonących ciukach słomy. Pożaru jednak nie zauważyli. Gdy jednostka wracała już do remizy doszło do tragedii. Na drodze Rowy – Gać ich samochód zjechało na lewy pas ruchu a następnie wjechał do przydrożnego rowu.
- Samochód nie uderzył w drzewo, tylko się przechylił - relacjonuje st. bryg. Jan Chludziński.
Wezwany na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon kierowcy.
- Najprawdopodobniej to był zawał – dodaje Chludziński.

Pogrzeb strażaka, który zmarł na służbie odbędzie się we wtorek 17 sierpnia o godzinie 11 w Gaci.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę