Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 czerwca 2024 napisz DONOS@

Nadciągają burze

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW Zespół w Białymstoku ostrzega przed nadciągającym nad region frontem burzowym. Lokalnie mogą wystąpić także gradobicia.

Ostrzeżenie wydane jest dla całego województwa podlaskiego i obowiązuje do godziny 20.00. Przewidywana wysokość opadu podczas trwania burzy może wynieść  od 5 do 15 litrów wody na każdy metr kwadratowy powierzchni, a siła wiatru w porywach może sięgać 50-70 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę