Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Kupił... dwa kartony kamieni

Blisko 2,5 ty zł zapłacił jeden z mieszkańców Łomży za dwa kartony żakietów. Towar doszedł do niego wczoraj. Po otwarciu paczek okazało się, że w środku zamiast ubrań są kamienie. Oszukany łomżanin oszustwo zgłosił się na policję. Tłumaczył, że towar zamówił przez internet, ale – tak przynajmniej mu się wydawało – bezpośrednio u producenta...

Łomżanin za dwa kartony kamieni zapłacił 2140 zł. Jak podkreśla Izabela Białomyzy z Komendy Miejskiej Policji w Łomży tego typu oszustwa „internetowe” zdarzają się w Łomży co kilka tygodni. Największe zgłoszone w tym roku policji dotyczyło zakupu ubrań za ponad 38 tys. zł. Jedne z mieszkanek Łomży pieniądze za markową odzież wpłaciła, ale przesyłki z odzieżą nie dostała, a kontakt ze sprzedającym nagle się urwał.
Policjanci podkreślają, że za tego typu przestępstwa kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 8.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę