Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Skok po „kasę”

To była jedna z większych kradzieży... Złodziej, który wczoraj po południu włamał się do jednego z mieszkań w bloku przy ul. Kasztelańskiej w Łomży, skradł 47 tys zł w gotówce. Pieniądze znajdowały się w szafce.

Do zdarzenia doszło pomiędzy godziną 13.15 a 14.40.  Złodziej wszedł do mieszkania na parterze wykorzystując słabe mocowanie kraty mówią policjanci.
- Najpierw wygiął kratę, przecisną się przez otwór, po czym wszedł do mieszkania przez otwarte drzwi balkonowe -  relacjonuje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży.
Z mieszkania złodziej zabrał tylko gotówkę - 47 tys zł. Pieniądze znajdowały się w szafce.
Poszkodowanym jest 57-letni mieszkaniec Łomży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę