Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kazańska w remoncie

Ekipy budowlańców rozpoczęły remont ulic Kazańskiej w Łomży. Do połowy października niespełna półkilometrowy odcinek ulicy zyska nowy asfalt, a także zatoki autobusowe, chodniki oraz miejsca parkingowe. W związku z remontem dziś z ruchu został wyłączony odcinek pomiędzy ulicami Aleja Piłsudskiego i por. Łagody. Dopiero po ukończeniu tego fragmentu budowlańcy zajmą się drugą częścią ulicy.

Przetarg na modernizację Kazańskiej wygrało Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży. Prace wyceniono na około 1,25 mln zł. Remont ulicy polegał będzie na wykonaniu nowej jezdni o długości 487,17 metrów  szerokości i 7 metrów, wykonaniu zatoki autobusowej, nowego chodnika oraz miejsc parkingowych.

210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę