Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Kolejny wypadek na 61.

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Pięć osób trafiło do szpitala po wypadku jaki nocą wydarzył się w okolicach miejscowości Janowo pod Łomżą. Około 22.20 na drodze krajowej nr 61. zderzyły się trzy samochody osobowe: opel, BMW i seat. Na szczęście obrażenia osób rannych w tym wypadku nie zagrażają ich życiu.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Z policyjnych informacji wynika, że sprawcą wypadku był 21-latek jadący oplem astrą. To on jadąc drogą nr 61. od strony Łomży, chciał zjechać w lewą stronę na drogę do Janowa. Niestety młody kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu w kierunku Łomży samochodowi marki BMW. Po zderzeniu BMW uderzyło jeszcze w jadącego za oplem seata toledo.
Z wypadku bez szwanku wyszedł m.in. jego sprawca – 21-latek – kierowca opla. Mniej szczęścia mieli jego pasażerowie. Trzy osoby z tego samochodu karetki zabrały do szpitala. Ranni w wypadku zostali także kobieta kierująca BMW i jej pasażer. Oni także zostali przewiezieni do łomżyńskiego szpitala.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę