Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

20 ton na pace i 2 promile alkoholu w sobie

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Pijanego kierowcę tira zatrzymali rano w Łomży policjanci. To Litwin, który do Austrii wiózł 20 ton ziemi. Policjanci zatrzymali go na Alei Legionów. O badaniu alkomatem, okazało się że ma w sobie blisko 2 promile alkoholu.

Do zatrzymania pijanego kierowcy tira doszło tuż przed godziną 6:00. Kierując ciągnikiem siodłowym marki mercedes 43-letni Litwin przewoził 20 ton ładunku. Była to ziemia do kwiatów,  która docelowo miała trafić do Austrii - podaja policjanci. Na razie ciężarówka trafiła na policyjny parking, a Litwin na Komendę. Za jazdę po pijanemu będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę