Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Łomża - bezpłatna siłownia na świeżym powietrzu

Sześć urządzeń do ćwiczeń tworzących razem mini siłownię na wolnym powietrzu zostało ustawionych w sąsiedztwie "Orlika" przy ul.Katyńskiej w Łomży. Jeżeli pomysł, na który miasto wydało dotychczas około 30 tys.zł. zyska uznanie mieszkańców, być może wiosną dostawione zostaną nowe podobne elementy, zaś na pewno uporządkowany zostanie teren, na którym się znalazły - zapowiada Łukasz Czech z biura prasowego łomżyńskiego ratusza.

Na razie bezpłatną, ogólnodostępną siłownią jest spore, bywa, że ustawiają się kolejki chętnych do ćwiczeń, a najmłodszych nie zniechęca nawet pogoda. "Siłownia zewnętrzna", jak nazywany jest kompleks, znajduje się poza "Orlikiem" dlatego dostęp do jej urządzeń nie jest w żaden sposób ograniczony.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę