Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Rowerem pod toyotę

Ośmioletnia dziewczynka na rowerku wjechała pod samochód. Do nieszczęśliwego wypadku doszło wczoraj wczesnym popołudniem w miejscowości Sikory Pawłowięta w powiecie wysokomazowieckim.

Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej dziecko wyjechało z posesji wprost pod nadjeżdżający drogą samochód. 60-letni kierowca toyoty nie miał szans na wyhamowanie pojazdu. W wyniku wypadku 8-letnia dziewczynka z urazem głowy i wstrząśnieniem mózgu została odwieziona do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę