Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Nastolatek rozjechał motorem staruszkę

Do wypadku doszło wczoraj przed wieczorem w miejscowości Rogienice Wielkie gmina Mały Płock. 16-letni motocyklista najechał na idącą poboczem z naprzeciwka starszą – 79-letnią – kobietę. Staruszka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Na razie nie wiadomo dlaczego chłopak najechał na kobietę. Policjanci podają, że nieletni co prawda jechał motorem marki honda nie posiadając uprawnień do jego prowadzenia, ale był trzeźwy.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę