Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżanin utonął na Śniardwach

Na jeziorze Śniardwy trwają poszukiwania 21-letniego mieszkańca Łomży. W niedzielę ok. godziny 14:15 mężczyzna wypadł z pontonu. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna płynął pontonem razem z dziewczyną w okolicach wsi Nowe Guty koło Pisza. W pewnym momencie nachylił się, by sprawdzić, jak jest głęboko, i wpadł do wody, po czym już nie wypłynął.

Całą sytuację widziała przepływająca łodzią w pobliży pontonu kobieta. To ona zawiadomiła policję. Na miejsce natychmiast wysłano policję wodną. Do poszukiwań dołączyli płetwonurkowie straży pożarnej i Mazurskie Pogotowie Ratownicze WOPR. Poszukiwania ciała 21-latka z Łomży wczoraj nie przyniosły rezultatu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę