Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wyniki badań dotyczące lokalizacji regionalnego lotniska

Topolany wypadają najkorzystniej - tak wynika z badań lokalizacji lotniska regionalnego na Podlasiu. Choć przyrodniczo najkorzystniejsze są Sanniki koło Tykocina, to jednak po uwzględnieniu warunków społecznych - szala przeważa na rzecz Topolan koło Michałowa.

Z ulgą przyjęli to rolnicy z okolic Tykocina, którzy przyjechali ciągnikami, by protestować przeciwko budowie lotniska w Sannikach. Zawiedziony z kolei jest burmistrz Tykocina, Krzysztof Chlebowicz, który w budowie lotniska upatrywał szansy rozwojowej dla miasta i gminy. Społeczność tykocińska jest w tej kwestii podzielona - mieszkańcy miasta są "za", natomiast rolnicy zdecydowanie "przeciw".

Gdzie powstanie regionalne lotnisko - zarząd województwa ogłosi decyzję jutro o 16:00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę