Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 października 2021 napisz DONOS@

„Szalał” pijany, spowodował wypadek

Główne zdjęcie
Kierowca tego fiata sieny jadąc pijany spowodował wypadek

Mężczyzna, który wczoraj po południu spowodował groźny wypadek na „61” był pijany. Policjanci podają, że 41-letni mieszkaniec wsi Wysokie Małe we krwi miał 1,99 promila alkoholu. Przypomnijmy w wypadku pomiędzy Kisielnicą a Górkami, uczestniczyły trzy samochody. Poza sprawcą do szpitala trafiły także pasażerki z dwóch pozostały pojazdów. Jedna z kobiet jest w ciąży.

Do wypadku doszło  przed godziną 14. Kierowca fiata sieny, jak się później okazało był pijany,  jadąc w kierunku Stawisk, wyprzedzał rząd samochodów i wyjechał na czołówkę z jadącym w kierunku Łomży osobowym volvo. Mimo próby „ucieczki” podjętej przez kierowcę tego samochodu oba pojazdy zderzyły się lewymi bokami. W wyniku zderzenia siena straciła przednie koło i wylądowała w rowie po prawej stronie drogi, a volvo dachowało i zatrzymało się w rowie po przeciwnej stronie drogi, przy czym w tył przewróconego samochodu uderzył jeszcze volkswagen sharan.

Do szpitala zabrano kierowcę fiata sieny i dwie kobiety - pasażerki z volvo i volkswagena. Jedna z nich doznała stłuczenia klatki piersiowej, stłuczenia głowy i urazu kręgosłupa, u drugiej lekarze zdiagnozowali stłuczenie klatki piersiowej. 
Sprawca wypadku, 41-letni mieszkaniec pobliskiej wsi Wysokie Małe, doznał tylko ogólnych potłuczeń.

Przypomnijmy kilka chwil przed wypadkiem kierowcy jadący „61” na CB ostrzegali się przed „szalejącym na drodze fiatem sieną”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę