Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

„Szalał” pijany, spowodował wypadek

Główne zdjęcie
Kierowca tego fiata sieny jadąc pijany spowodował wypadek

Mężczyzna, który wczoraj po południu spowodował groźny wypadek na „61” był pijany. Policjanci podają, że 41-letni mieszkaniec wsi Wysokie Małe we krwi miał 1,99 promila alkoholu. Przypomnijmy w wypadku pomiędzy Kisielnicą a Górkami, uczestniczyły trzy samochody. Poza sprawcą do szpitala trafiły także pasażerki z dwóch pozostały pojazdów. Jedna z kobiet jest w ciąży.

Do wypadku doszło  przed godziną 14. Kierowca fiata sieny, jak się później okazało był pijany,  jadąc w kierunku Stawisk, wyprzedzał rząd samochodów i wyjechał na czołówkę z jadącym w kierunku Łomży osobowym volvo. Mimo próby „ucieczki” podjętej przez kierowcę tego samochodu oba pojazdy zderzyły się lewymi bokami. W wyniku zderzenia siena straciła przednie koło i wylądowała w rowie po prawej stronie drogi, a volvo dachowało i zatrzymało się w rowie po przeciwnej stronie drogi, przy czym w tył przewróconego samochodu uderzył jeszcze volkswagen sharan.

Do szpitala zabrano kierowcę fiata sieny i dwie kobiety - pasażerki z volvo i volkswagena. Jedna z nich doznała stłuczenia klatki piersiowej, stłuczenia głowy i urazu kręgosłupa, u drugiej lekarze zdiagnozowali stłuczenie klatki piersiowej. 
Sprawca wypadku, 41-letni mieszkaniec pobliskiej wsi Wysokie Małe, doznał tylko ogólnych potłuczeń.

Przypomnijmy kilka chwil przed wypadkiem kierowcy jadący „61” na CB ostrzegali się przed „szalejącym na drodze fiatem sieną”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę