Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Karambol pod Łomżą

Główne zdjęcie
Vectra po wypadku w gminie Turośl (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Pięć osób zostało rannych w wypadku jaki wczoraj późnym popołudniem wydarzył się na skrzyżowaniu Szosy do Mężenina z drogą relacji Łomża – Zambrów. Zderzyły się tu trzy samochody osobowe. Jak podają policjanci sprawcą wypadku był 25-latek, który z całego zdarzenia wyszedł bez szwanku.

Po godzinie 16. kierowca forda mondeo jadąc drogą Łomża – Zambrów  nie zachował bezpiecznej odległości za audi i na skrzyżowaniu tej trasy z Szosą do Mężenina uderzył w tył audi. Na tym nie koniec zdarzenia. Uderzone audi zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z nadjeżdżającym z przeciwka volkswagenem, który następnie zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w rosnące za nim drzewo. To właśnie jadący tym samochodem doznali najpoważniejszych obrażeń. Do szpitala zabrano kierowcę volkswagena i trójkę jego pasażerów, oraz kierowcę audi. Obrażenia jakich doznali nie zagrażają życiu.

Do innego wypadku doszło dwie godziny później w gminie Turośl. Kobieta jadąca oplem vectrą na trasie Łacha – Zimna, gdy była wyprzedzana przez opla corsę z nieznanych przyczyn zjechała na  lewą stronę zajeżdżając drogę corsie i doprowadzając do zderzenia z nią, po czym straciła panowanie nad samochodem zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Trzy osoby, w tym 9-letnia dziewczynka, trafiły do szpitala.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę