Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Topielec wyłowiony z Pisy

Ciało 40-letniego mężczyzny w niedzielny wieczór wyłowione zostało z nurtów Pisy. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że topielcem jest mieszkaniec Ciecior, który po raz ostatni był widziany w miniony czwartek, gdy wybierał się rowerem nad rzekę.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku gdy mężczyzna nie wrócił do domu jego rodzina najpierw na „własną rękę” poszukiwała 40-latka, ale gdy te poszukiwania nie przyniosły rezultatu, w sobotę powiadomiła o zaginięciu policjantów. Wczoraj późnym wieczorem w pobliżu mostu na Pisie w Cieciorach – około 15 km w górę rzeki od Nowogrodu - ciało zaginionego mężczyzny dostrzegł mieszkaniec pobliskiej wsi. Okoliczności  śmierci 40-latka ustalają teraz kolneńscy policjanci.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę