Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Sieną w słupek szkolnej bramy

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Ranna kobieta, rozbity samochód, zniszczone kilka przęseł barierek ochronnych i uszkodzone ogrodzenie szkoły to dorobek tylko jednego pijanego kierowcy. 53-latek z Zambrowa wczoraj wieczorem, jadąc przez Miastkowo, stracił panowanie nad samochodem.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku do wypadku doszło ok. godziny 21.00. 53-latek jadąc fiatem sieną przez Miastkowo stracił panowanie nad samochodem uderzył w barierki rozdzielające pasy ruchu ścinając kilka z nich po czym przejechał na drugi pas i zatrzymał się dopiero na słupku bramy tutejszej szkoły podstawowej. W wyniku wypadku ranna została pasażerka. 47-letnia ze skręceniem kręgosłupa szyjnego trafiła do szpitala.  Kierowca obrażeń nie doznał, ale z miejsca wypadku zabrali go policjanci. Okazało się, że jechał  pijany. Badania wykazały, ze w wydychanym powietrzu miał blisko 1,4 promila alkoholu.

W miniony weekend łomżyńscy policjanci zatrzymali siedmiu nietrzeźwych kierowców. Rekordzistą okazał się jadący volkswagenem, 28-letni mieszkaniec Łomży. Alkomat wykazał u niego prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Okazało się, że w marcu tego roku jego prawo jazdy zostało zatrzymane przez sąd również za jazdę po pijanemu. Pozostałych sześciu nietrzeźwych kierowców miało od 1 do 2,3 promila alkoholu w organizmie. Wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę