Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Pijany na drodze...

Policjanci zatrzymali 23-latka, który bez uprawnień, jadąc samochodem po pijanemu spowodował kolizję i uciekł. Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy wieczór w Woźnejwsi w okolicach Grajewa. Na pas ruchu, którym podążało BMW zjechał jadący z naprzeciwka VW polo. Kierowca BMW chcąc uniknąć zderzenia zjechał na pobocze, jednakże volkswagen uszkodził mu lewe lusterko.

Sprawca kolizji odjechał z miejsca zdarzenia. Uciekiniera zatrzymali policjanci. Okazało się, że  23-letni mieszkaniec powiatu augustowskiego był pijany. Badanie na zawartość alkoholu wykazało u niego 2,45 promila. Ponadto okazało się także, że mężczyzna miał już orzeczony zakaz kierowania pojazdami. Teraz ponownie stanie przed sądem.

Policjanci podają, że tylko w ostatni weekend na terenie województwa podlaskiego zarzymali niemal 100 pijanych kierowców.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę