Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Rowerami do Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie

Dwadzieścia sześć osób w niedzielę po porannej Mszy świętej odprawionej w kościele Krzyża Świętego w Łomży wyjechało w rowerową pielgrzymkę do stóp Matki Bożej Ostrobramskiej w Wilnie. Pielgrzymów prowadzi proboszcz parafii ks Andrzej Godlewski. Rowerowi pątnicy chcą dotrzeć do Wilna we wtorek wieczorem. Do pokonania mają ok. 380 km.

To już druga rowerowa pielgrzymka z tej parafii do Matki Bożej Ostrobramskiej. Wyruszyli w nią nie tylko parafianie i nawet nie tylko mieszkańcy Łomży. Pielgrzymi codziennie pokonują od 100 do nawet 150 km. Dla uczestników pielgrzymki nie liczy się wysiłek, ale intencje z jakimi udają się pod Ostrą Bramę.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę