Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Jechał po narkotykach...

Policjanci z Łomży zatrzymali 23-latka, który kierował samochodem pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo w trakcie kontroli mundurowi znaleźli w aucie metalowy kij baseballowy i kastet.

W czwartkowy wieczór łomżyńscy policjanci zatrzymali do kontroli volkswagena. Funkcjonariusze przebadali kierowcę na zawartość alkoholu w organizmie. Alkomat wskazał 0,00. Zachowanie 23-latka wzbudziło jednak podejrzenie mundurowych. Użyty narkotester potwierdził ich przypuszczenia. Okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem narkotyków.
Sierż. Marek Skutnik z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podaje, że dodatkowo w trakcie kontroli samochodu, którym poruszał się 23-latek mundurowi znaleźli metalowy kij baseballowy i kastet.
Teraz młody mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę