Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

„Pomagał” w znalezieniu pracy, teraz posiedzi...

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi z Łomży, który oszukiwał ludzi, oferując im pomoc w znalezieniu pracy za granicą. Oczywiście „pomoc” nie była darmowa. Udało mu się nabrać ponad sto osób. Teraz oszust został zatrzymany przez policję.

Mężczyzna  na łamach gazet oraz telewizji kablowych, oferował pośrednictwo w znalezieniu pracy za granicą. Na końcu ogłoszeń podawał numer telefonu i numer konta, na które wpływały pieniądze za tzw. pośrednictwo. Za pomoc życzył sobie co najmniej 60 zł, ale także i więcej.
Jak podają policjanci 27-latek oszukał przynajmniej 120 osób z terenu powiatu łomżyńskiego, ale  nie wykluczają, że poszkodowanych może być znacznie więcej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę