Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pociąg staranował przyczepę

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Trzy osoby w szpitalu i zablokowana droga to efekt zderzenia się rolniczego ciągnika z pociągiem. Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż po godzinie 17.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Ciemnoszyje – kilkanaście kilometrów od Grajewa. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca ciągnika rolniczego ciągnąc dwie przyczepy najprawdopodobniej nie zachował ostrożności i nie upewnił się, czy nic nie nadjeżdża.

Gdy druga przyczepa była już na torowisku została staranowana przez nadjeżdżający pociąg osobowy relacji Białystok – Ełk. Podczas zderzenia 25-letni traktorzysta wypadł z pojazdu. Mężczyzna nie został ranny. Był trzeźwy. Do szpitala trafił 53-letni maszynista z Białegostoku i dwie pasażerki składu 47-letnia mieszkanka Klepacz i 52-letnia ełczanka. Szczęśliwie skończyło się tylko na potłuczeniach.
Grajewscy policjanci wyjaśniają jak doszło do wypadku i jakie były jego okoliczności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę