Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Radnych Łomży przesłuchają w Białymstoku

Główne zdjęcie
Ratusz w Łomży

Radni z Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Łomży zostali wezwani na przesłuchanie do Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Funkcjonariusze tej komendy prowadzą czynności zlecone przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku, która prowadzi śledztwo dotyczące „przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków służbowych przez funkcjonariuszy publicznych Urzędu Miejskiego w Łomży w związku z przeniesieniem własności nieruchomości gruntowej” - wyjaśnia szef tej prokuratury Tadeusz Marek.

- Śledztwo zostało wszczęte w kwietniu i na tym etapie jest prowadzone w sprawie, a więc nie ma osób którym przedstawiono zarzuty -  podkreśla Tadeusz Marek Prokurator Okręgowy w Białymstoku.
Prokurator nie chce ujawniać szczegółów sprawy, a nawet tego, której działki (bądź działek) ona dotyczy. Potwierdza natomiast, że przesłuchani mają być wszyscy członkowie Komisji Gospodarki Komunalnej Rady Miasta Łomży, której przedmiotem działania jest m.in. nabywanie i zbywanie mienia miasta. W skład tej komisji wchodzi aż 15 radnych z liczącej 23 osoby Rady Miasta.

O spodziewanym wezwaniu na przesłuchanie radni dowiedzieli się dziś telefonicznie od pracowników Biuro Rady Miejskiej, do którego trafiły wezwania. Wszyscy pytani przez nas radni podkreślali, że informacją o wezwaniu na przesłuchanie byli zaskoczeni.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę