Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@

Kierowco omiń Łyse

Główne zdjęcie
Zdjęcie z akcji gaśniczej w Łysych

Komenda Miejska Policji w Łomży apeluje do kierowców korzystających z drogi wojewódzkiej 645 Łomża – Myszyniec o zachowanie szczególnej ostrożności i jeśli to możliwe rezygnację z przejazdy przez miejscowość Łyse. W poniedziałek spaliły się znajdujące się tu Zakłady Mięsne JBB, w związku z usuwaniem skutków pożaru ruch na odcinku tej drogi wzdłuż zakładów jest zamknięty.

Obecnie ruchem w okolicy miejsca katastrofy kierują policjanci. Przygotowany jest objazd drogą żwirową. Wskazane jest jednak omijanie tego miejsca już od miejscowości Kuzie kierując się na Plewki, Babę, Lipniki i Łyse. W przypadku samochodów ciężarowych jadących do Olsztyna z Łomży wskazane jest całkowite omijanie tego odcinaka drogi.
Na razie nie wiadomo jak długo będą występowały utrudnienia w ruch przez Łyse.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę