Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Miał dwa razy więcej promili niż kół jego pojazd

Jazda na dwóch kołach sprawia problemy zwłaszcza najmłodszym użytkownikom takich pojazdów... Okazuje się, że niektórzy kłopoty z opanowaniem trudnej sztuki jazdy na wprost mają bardzo długo. Ostatnio z tym przedsięwzięciem borykał się 49-letni kolarz z Rajgrodu. Mężczyźnie równowagę zakłócał alkohol, którego w organizmie miał wyjątkowo dużo.

Jak informują policjanci rowerzysta przemierzający zygzakiem drogi w gminie Rajgród w chwili zatrzymania miał prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się także, że pechowy 49–latek ma na swoim koncie orzeczony zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów w tym także rowerów. Policjanci z KPP w Grajewie nie podają w jakich okolicznościach doszło do wydania sądowego zakazu, ale podają, że mężczyzna jeszcze raz będzie musiał tłumaczyć się przed sądem ze swego nieodpowiedzialnego zachowania.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę