Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

To nie będą przebierańcy...

Główne zdjęcie
fot. policja.pl

Od jutra policjanci z łomżyńskiej drogówki i prewencji wyjadą na ulice miasta w zupełnie innych niż dotychczasowe mundurach. Do Łomży dziś dotarła pierwsza partia nowego umundurowania. Te nowe są granatowe i docelowo mają wypchnąć z użytkowania stare szare i czarne mundury ze wszystkich służb policyjnych.

Mundury policjantów wymieniane są w całym kraju. „Rewolucja” zaczyna się od drogówki i prewencji, bo z tymi funkcjonariuszami najczęściej się spotykamy. Jak podaje policja nowe mundury mają się mniej brudzić, być trwalsze niż dotychczasowe i o wiele bardziej funkcjonalne.
Choć do Łomży dotarło około 80 kompletów nowych policyjny strojów, czyli teoretycznie to powinno wystarczyć dla wszystkich patroli zarówno z prewencji jak i drogówki, to jednak przez kilka dni w jednym radiowozie mogą jeździć policjanci w nowych i starych mundurach.
- Nowe stroje trzeba dopasować do każdego funkcjonariusza – tłumaczy Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Na razie sami policjanci nowymi mundurami są zaskoczeni. Mówią, że trochę przypominają dresy...


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę