Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Tożsamość topielca

Śledczy ustalili tożsamość topielca, którego ciało wyłowiono z Narwi w ubiegłym tygodniu. Jak informuje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, to 43-letni mieszkaniec Mątwicy. Przyczyną śmierci było utonięcie.

Przypomnijmy makabrycznego odkrycia w czwartkowe popołudnie w Narwi pomiędzy Czarnocinem a Pęza dokonał miejscowy rolnik pasący nieopodal krowy. Wezwani na miejsce strażacy wydobyli z wody ciało. W ustaleniu tożsamości topielca pomógł przypadek. Następnego dnia w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży pojawił się mężczyzna informując o zaginięciu brata. Okazało się że jest nim wyłowiony z Narwi dzień wcześniej topielec.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę