Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Biegali po dachu szkoły... z kablami

Dwóch nastolatków z plecakiem kabli telefonicznych i elektrycznych zatrzymali wysokomazowieccy policjanci. 14 i 15 latek biegali po dachu jeden z tutejszych szkół. Po zatrzymaniu tłumaczyli, że po dachu biegali dla zabawy, a przewody znaleźli - pieniądze z ich sprzedaży miały pójść na wakacje.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano. Przechodzący ulicą w pobliżu szkoły mężczyzna zauważył dwóch chłopców biegających po dachu budynku. Powiadomił policję. Mundurowi natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na widok funkcjonariuszy młodzieńcy zaczęli uciekać. Okazało się, że chłopcy w wieku 14 i 15 lat weszli na dach dla zabawy. Starszy z nich przy sobie miał plecak, a w nim dużą ilość kabli telefonicznych i elektrycznych. Chłopcy mówili, że przewody znaleźli przy szkole i chcieli je sprzedać w punkcie skupu złomu, aby zarobić na wakacje. Policjanci sprawdzają pochodzenie kabli. Jednocześnie apelują do rodziców o większe zainteresowaniem się swoimi pociechami, aby podczas wakacji nie pozostawały bez opieki.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę