Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Wysokomazowiecka policja ma nowego Komendanta

Wczoraj Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku wręczył akt powołania nowemu Komendantowi Powiatowemu Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Został nim podinspektor Andrzej Popko.

Nowy komendant ma 51 lat. Urodził się w Łapach. Pierwsze policyjne kroki stawiał w ówczesnej Komendzie Rejonowej Policji w Białymstoku pionie dochodzeniowo-śledczym. Później pracował w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w Wydziale Kadr i Szkolenia. W 2006 roku został Naczelnikiem Sekcji Kard i Doskonaleni Zawodowego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. Jest absolwentem Wydziału Geologii Uniwersytetu Warszawskiego.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę