Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Caritas zebrała 500 kg żywności

Ponad pół tony żywności i pieniądze ofiarowali łomżanie potrzebującym dzieciom. To efekt zbiórki, którą Caritas Diecezji Łomżyńskiej przeprowadziła w minioną sobotę. W łomżyńskich sklepach stali wolontariusze, którzy do koszy zbierali trwałe produkty żywnościowe. Klienci sklepów po raz kolejny odpowiedzieli na apel organizacji – wrzucali m.in. cukier, mąkę, ryż, makaron, dżemy i słodycze, łącznie ponad 500 kg żywności. Do ustawionych w sklepach puszek łomżanie wrzucili 1900 złotych.

Pozyskane produkty Caritas przekaże ośrodkom, w których wakacje będą spędzać dzieci z najuboższych rodzin diecezji łomżyńskiej oraz placówkom organizującym wypoczynek letni dla dzieci biednych i potrzebujących.
Caritas dziękuję mieszkańcom Łomży za Dar Serca, wolontariuszom ze Szkolnych Kół Caritas, Parafialnych Zespołów Caritas oraz 59 Drużynie Harcerskiej "Ptaki – Ptakom" za pomoc przy organizacji zbiórki, a kierownikom i personelowi sklepów za życzliwość.
Zbiórka odbyła się w sobotę w 11 łomżyńskich sklepach, w akcję w sumie zaangażowanych było ok. 90 wolontariuszy.

as

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę