Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek koło Szczuczyna

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę wczesnym popołudniem w Niećkowie koło Szczuczyna. Dachująca nubia zderzyła się z yamahą. W wypadku zginęła 33-letnia motocyklistka.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Z dotychczasowych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący daewoo 28-letni białostoczanin zmierzając w kierunku Szczuczyna z nieznanych na razie przyczyn najpierw zjechał na prawe pobocze a następnie dachując wjechał na lewy pas drogi. Tam zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka motocyklem yamahą. W wyniku wypadku kierująca jednośladem 33-letnia mieszkanka powiatu sokólskiego z ciężkimi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy kobieta zmarła. Do szpitala ze złamanym nosem i innymi obrażeniami trafił też kierowca nubiry. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności drogowego dramatu zajęli się grajewscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę