Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Studia zaoczne w Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.

Ministerstwo edukacji wyraziło zgodę na uruchomienie studiów zaocznych w Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Dokumenty można składać jeszcze do 10 października. Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości jest pierwszą państwową uczelnią wyższą w Łomży. Niestety, studenci zaoczni będą musieli zapłacić za naukę. Jeden semestr na informatyce kosztować będzie do 1300 zł, a na zarządzaniu - do 1150. Jednak, jak powiedział Radiu Białystok rektor uczelni, prof. Kazimierz Pieńkowski, opłaty można będzie uregulować w terminie późniejszym. Warunkiem przyjęcia na I rok jest złożenie dokumentów do 10 października oraz wpłacenie wpisowego w wysokości 50 złotych.


Starania o uruchomienie studiów zaocznych podyktowane zostały - w opinii prof. Pieńkowskiego - ogromnym zainteresowaniem szkołą ze strony absolwentów szkół średnich. Uruchomienie studiów zaocznych będzie jednak możliwe dopiero wówczas, gdy na każdy z dwóch kierunków zgłosi się co najmniej po 30 kandydatów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę