Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 14 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Wieczorne wypadki

Główne zdjęcie
Passat z Nowogrodu

Sześć osób zostało rannych w dwóch wypadkach, jakie wczoraj około 18. wydarzyły się w Nowogrodzie i okolicach Wysokiego Mazowieckiego. W pierwszym z nich 33-letni kierowca volkswagena passata jadąc ulicą Cmentarną i wjeżdżając na skrzyżowanie z ulicą Stacha Konwy nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącym nią samochodom. Doszło do zderzenia trzech pojazdów - dwóch samochodów osobowych - passata i opla astry, oraz ciężarówki daf.

W wyniku wypadku obrażeń doznały trzy osoby podróżujące passatem.  Kierowca i dwóch pasażerów z ogólnymi otłuczeniami, a jedne z nich dodatkowo ze złamaną ręką, zostało przewiezionych do szpitala w Łomży. Jadący astrą i dafem ze zderzenia wyszli bez szwanku.

Dosłownie kilka minut później (ok. 18.10) na drodze Ciechanowiec – Wysokie Mazowieckie kierowca busa marki ford transit, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu. On z wypadku wyszedł bez obrażeń, ale ucierpiała trójka pasażerów, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Na razie policjanci nie ustalili co było przyczyną tego wypadku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę