Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Śmiertelny wypadek z udziałem łosia

Jedna osoba zginęła, a kolejna została ranna, w wyniku zderzenia samochodu osobowego z łosiem, do którego doszło w poniedziałek około 22.40 na drodze krajowej nr 61, między Łomżą a Stawiskami. Zwierzę wyszło na drogę wprost przed osobową mazdę.

Do wypadku doszło w pobliżu miejscowości Górki Sypniewo. Przed jadącą w kierunku Łomży mazdę wybiegł łoś. W wyniku zderzenia na miejscu zginął 46-letni pasażer auta, a 29-letni kierowca z urazem głowy i kręgosłupa został przewieziony do szpitala.

Zderzenia z samochodem nie przeżył także łoś.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę