Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Trąba powietrzna w Kalinowie Kolonia

Prawdziwa trąba powietrzna w poniedziałkowe popołudnie pojawiła się we wsi Kalinowo Kolonia gm. Piątnica. Trwająca zaledwie kilka minut nawałnica doszczętnie zniszczyła dużą, murowaną stodołę, lekko uszkodziła kilka okolicznych budynków i powaliła co najmniej kilkanaście dużych drzew.

Jak relacjonują świadkowie kilka minut po godzinie 15. najpierw obficie zaczął padać deszcz, po czym słuchać było przeraźliwy świst. 
- Myślałem, że bardzo nisko leci jakiś duży samolot – opowiadał jeden z mieszkańców pobliskich domów. - Później był tylko jeden wielki trzask i stodoła się rozleciała – dodawał inny.

Sąsiedzi poszkodowanego rolnika oceniają, że straty w przypadku zniszczonej stodoły wynoszą co najmniej 50 tys zł. Wewnątrz stodoły było zboże, słoma, maszyny rolnicze...

Foto:
Foto: Fragment trąby powietrznej  nad Jeziorkiem. Fot. Radek Puławski
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę