Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Dilerzy w areszcie

Ponad kilogram amfetaminy zabezpieczyli łomżyńscy śledczy rozpracowujący szajkę zajmując się handlem narkotykami. Trzech mężczyzn w związku z tą sprawą trafiło do tymczasowego aresztu. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa w Łomży.

Zatrzymani mężczyźni to Cezary A. - lat 28, mieszkaniec Pisza, Łukasz U. – lat 30, mieszkaniec Kolna i Przemysław C. – lat19 mieszkaniec Gromadzyna. Cezaremu A. zarzuca się udział w obrocie środkami odurzającymi w postaci amfetaminy o wadze 1340 gram, pozostałym sprzedaż środków odurzających (amfetamina i marihuana) i udział w obrocie środkami narkotykami.
Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec wszystkich trzech podejrzanych areszt śledczy na 3 miesiące.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę