Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Bogucki w setce parlamentarzystów z najgrubszym portfelem

Poseł Jacek Bogucki (PiS) znalazł się na liście stu parlamentarzystów o najbardziej zasobnych portfelach przygotowanej przez dziennik „Parkiet”. Poseł z Wysokiego Mazowieckiego z gotówką i depozytami na 280 tys zł zajął 67 miejsce na tej liście. Na szczyt tabeli jest jednak daleko. Pierwsze miejsce zajął senator Marek Trzciński (PO), który w portfelu ma blisko 5,5 mln zł.

„Parkiet” podliczył aktywa finansowe parlamentarzystów. Zsumowano to co mają posłowie i senatorowie w gotówce, depozytach i papierach wartościowych.
Z parlamentarzystów z województwa podlaskiego najwyżej jest senator Włodzimierz Cimoszewicz. Jego portfel, z zawartością 823 tys zł, dał mu 14 miejsce w rankingu.  Kolejny z „naszych” to właśnie poseł Jacek Bogucki (67 miejsce), który o 6 miejsc wyprzedził Krzysztofa Jurgiela (73 miejsce z 268,4 tys zł). Na liście stu znalazł się także Jarosław Matwiejuk (206 tys zł) który zajął 98 miejsce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę