Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Gospodarstwo zmodernizuje co drugi rolnik...

Na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opublikowano listy kolejności rozpatrywania wniosków na „Modernizację gospodarstw rolnych”. W województwie podlaskim do podziału w ramach tego działania jest ponad 180 mln zł, ale zapotrzebowanie ponad dwa razy większe. W losowaniu kolejności rozpatrywania brały udział 2154 wnioski złożone przez rolników w terminie od 21 do 28 kwietnia.

Przypomnijmy, pieniądze z działania „Modernizacja gospodarstw rolnych” można było uzyskać na pokrycie części kosztów inwestycji poniesionych na: budowę lub przebudowę budynków lub zakup maszyn i urządzeń, w tym ciągników i przyczep rolniczych oraz zakup sprzętu komputerowego i oprogramowania służącego do prowadzenia działalności rolniczej. Maksymalne wsparcie w ramach tego działania może wynieść nawet do 300 tys zł.
Agencja szacuje, że w województwie podlaskim pieniędzy wystarczy dla około tysiąca rolników, a to oznacza, że co drugi rolnik ubiegający się o to wsparcie odejdzie z kwitkiem.

zobacz: Modernizacja gospodarstw - kolejność rozpatrywania wniosków i przyznawania pomocy (ARiMR)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę