Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 29 stycznia 2023 napisz DONOS@

W czasie deszczu pada... nawet w mieszkaniu

Gdy obficie pada deszcz mokro się robi w niektórych mieszkaniach bloku ul. Jędrzeja Śniadeckiego 14 w Łomży. Jeden z mieszańców bloku, zarządzanego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, poirytowany sytuacją która powtarza się..., przesłał nam zdjęcia obrazujące „ulewę” w mieszkaniu.

Widoczne na zdjęciach szkody wyrządziły majowe, w miarę rzęsiste, deszcze... 
Może robię brzydko - skarżąc tuż przed tak ważnymi wyborami na Pana Zarządcę naszego bloku...?  Może powinienem kupić większe miski, by podstawiać pod przecieki...? Może wystarczyłoby zakupić wielką plandekę i okryć szczelnie dach...? A może wreszcie ktoś zmobilizuje darmozjadów do uczciwej pracy!!! – pisze w liście mieszkaniec Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę