Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Biebrza otwarta dla miłośników caravaningu

Caravaning to coraz popularniejsza w Polsce forma aktywnej turystyki. Jej bazą są przyczepy kempingowe i kampery czyli furgonetki z zabudową mieszkalną. Niemniej aby ze wszystkich wygód jakie one zapewniają korzystać konieczne jest możliwość podłączenia się do prądu. Dotychczas dla turystów odwiedzających Biebrzański Park Narodowy było to prawie niemożliwe. Teraz jednak i to się zmienia.

Od tego sezonu na polu namiotowym BPN w Osowcu-Twierdzy przygotowano sześć  stanowisk dla caravanów z dostępem do przyłącza elektrycznego (230 V). Ponad to dla użytkowników pola udostępnione będą łazienki z prysznicem, zadaszone wiaty, miejsca ogniskowe oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Wszystko po to aby, aby ci którzy chcą „spróbować” Biebrzy mogli to zrobić nie tylko na łonie natury, ale także nie rezygnując z  podstawowych wygód, jakim jest łóżko, ciepły posiłek i ochrona przed deszczem czy wiatrem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę